Белый каталог сайтов Украина
Каталог   Добавить ссылку   Добавить статью   Карта    

Домашній текстиль

У зовсім ще недавні часи, домогосподарки намагалися купити все імпортне. Вважалося, імпортні товари якісніші за вітчизняні. І багато хто, особливо ті, хто у поважному віці, так вважають за звичкою до цих пір. Але час йде. Ринок, конкуренція - дуже хороші стимулятори. Виробник, щоб вижити, просто змушений випускати товар здатний відповідати запитам покупця. Домашній текстиль, наприклад, в Україні виробляють такий, що тільки по бирці можна зрозуміти українське походження. Якість, часто перевершує імпортні аналоги. А коштує домашній текстиль від українського виробника, значно дешевше. Наприклад, вовняні пледи і ковдри торгової марки Vladi - виготовляються в Харкові. Успішно продаються в багатьох країнах. Купити їх можна за доступною ціною, а служать вони довгі роки. Постільна білизна українського виробництва успішно конкурує з турецькими, європейськими брендами.

Ціна постільної білизни від українського виробника цілком доступна. Комплекти з бязі, до речі сказати дуже красиві, коштують недорого. Різноманітність сюжетів, забарвлень просто вражає і здатна задовольнити навіть найвибагливіших покупців. Трохи дорожче коштує постільна білизна з тканин: ранфорс, поплін малюнок на таких тканинах виходить дуже соковитим, що дозволяє виробляти постільну білизну 3D з неймовірно реалістичною картинкою. Постільна білизна з атласу, сатину в презентабельних картонних, дерев’янних коробках, які дарують як солідний подарунок. І все це зроблено в Україні! Багато виробників застосовують такі приємні дрібниці, як дерев'яні гудзики, зав'язки на наволочках і підковдрах. Постільна білизна для дітей - це особлива категорія домашнього текстилю. Вона виробляється з натуральних тканин, з застосуванням безпечних барвників.

Також, на ринку домашнього текстилю величезна кількість українських товарів: скатертини, подушки, простирадла, рушники високої якості і за доступними цінами. Купуючи домашній текстиль український, в нашому інтернет магазині - ви можете бути впевнені у високій якості і розумній ціні. ДомТекстиль - Ваш інтернет магазин домашнього текстилю.Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке:
Информация
Автор: ДомТекстиль
Категории:
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:0
Переходов с сайта:0